Twój koszykWyszukiwarkaKryteria

Wybierz producenta:


Wybierz silnik:


Masa maszyny:maszyny budowlaneZagęszczarki - maszyny zagęszczające

W tej kategorii prezentujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne zagęszczarki w różnych typach i modelach. Nasze urządzenia dostępne są zarówno w wersji jednokierunkowej, jak i rewersyjnej. Mogą być wyposażone w silnik benzynowy lub diesel. Pochodzą od najlepszych producentów w tej dziedzinie firm takich jak Weber, Ammann, Belle, Honda, Enar i innych. Sprzęt cechuje wysoka jakość, trwałość i niezawodność działania na różnych powierzchniach boiskach sportowych, bieżniach, wałach oraz nasypach.


Zagęszczarki jednokierunkowe
Zagęszczarki jednokierunkowe
Zagęszczarki rewersyjne
Zagęszczarki rewersyjne
Ubijaki
Ubijaki        
Walce wibracyjne

Walce wibracyjne

W naszej ofercie udostępniamy Państwu także inne maszyny zagęszczające ubijaki stosowane w robotach ziemnych i walce wibracyjne do wykorzystania na różnych typach przestrzeni.

Gwarantujemy, że każda oferowana przez nas zagęszczarka jest funkcjonalna i wydajna, a użytkowanie jej przyniesie Państwu wiele powodów do zadowolenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem naszego sprzętu, służymy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu. Każdy produkt został przez nas szczegółowo opisany, co ułatwia dokonanie właściwego wyboru.


P-MASZ Profesjonalne Elektronarzędzia
P-MASZ Profesjonalne Ogrody
 
P-MASZ © 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone | Nota prawna
Realizacja: kkf.pl