Twój koszykWyszukiwarkaKryteria

Wybierz producenta:maszyny budowlane  Nazwa Cena (netto)
EcoDist Plus

Producent: Geo-fennel
Opis: EcoDist Plus jest wyjątkowo kompaktowym, bardzo precyzyjnym urządzeniem do mierzenia odległości, które można scharakteryzować słowami: wystarczająco duży aby wykonać każde zadanie, wystarczająco mały, aby pomieściła go każda kieszeń. To prawdziwe dzieło sztuki w dziedzinie pomiarów pomoże zarówno początkującym użytkownikom, jak i zawodowcom w wykonaniu szerokiego zakresu zadań pomiarowych. Czy potrzebujesz zmierzyć odległość, powierzchnię, czy obliczyć ilość materiału podczas tapetowania, prac podłogowych lub określić odległości i długości kabli w płytach gipsowo-kartonowy...
399,00 zł
495,00 zł
DISTO A2

Producent: Leica
Opis:

Precyzyjne pomiary - szybkie i łatwe - pasuje do każdej kieszeni

Kompaktowy i poręczny model bazowy został zaprojektowany specjalnie do zastosowań we wnętrzach.

Klawisze skrótów dla funkcji dodawania, odejmowania, obliczania pola powierzchni i objętości czynią pomiary szybkimi w realizacji oraz wiarygodnymi.

Podobnie jak we wszystkich dalmierzach laserowych Leica, punkt lasera jest bardzo dobrze widoczny.

Zawsze masz możliwość dokładnego zobaczen...

699,00 zł
739,00 zł
DISTO A3

Producent: Leica
Opis:

Cechy charakteryzujące urządzenie to solidność i poręczność. Do zestawu znanych już przycisków dochodzą dwa nowe, które uruchamiają pomiar mini­mum oraz maksimum. Funkcje te umożliwiają mierze­nie prostopadłych i przekątnych, np. do narożników itp. Zintegrowana technologia Power Range Technology™ umożliwia dodatkowo wykonanie pomiaru do 80m bez potrzeby stosowania tarczki celowniczej. Dzięki temu urządzenie znajduje zastosowanie także na zewnątrz. Ponadto, by pomierzone wartości nie zostały utracone, wprowadzono funkcję rejestracji danych.

 <...

1113,33 zł
1169,00 zł
DISTO A5

Producent: Leica
Opis:

DISTO ™ A5 firmy Leica wyróżnia się tak ergonomiczną budową, jak i miękkim uchwytem sprawiającym, że urządzenie dobrze i pewnie leży w dłoni użytkownika.

DISTO ™ A5 jest w pełni wyposażone by uporać się z każdym zadaniem mierniczym - posiada unikalną końcówkę, duży zakres dodatkowych funkcji oraz zintegrowany celownik.

Najczęściej używane funkcje obliczeniowe są szybko i łatwo dostępne poprzez odpowiednie klawisze.

We wnętrzach, czy na otwartych p...

1589,52 zł
1669,00 zł
DISTO A6

Producent: Leica
Opis:

Proces pomiaru z Leica DISTO™ A6 to nie tylko odczytywanie pomiarów z wyświetlacza: zintegrowana technologia BLUETOOTH® połączona jest ze specjalnym oprogramowaniem zaprojektowanym tak, by pozwolić na eksport pomiarów wprost do programów narzędziowych takich jak: Word®, Excel®, AutoCad® bez potrzeby użycia kabli. Koniec z ciężką pracą przy pomiarach - teraz to czysta przyjemność.

Dane techniczne

2227,62 zł
2339,00 zł
DISTO A8

Producent: Leica
Opis:

Najbardziej zaawansowany model z rodziny Leica Disto został opracowany zarówno do pomiarów wewnątrz jak i zewnątrz obiektów. Jest to pierwsze ręczne laserowe urządzenie pomiarowe które ma zintegrowany cyfrowy celownik (z trzykrotnym zoomem ). Dzięki temu wynalazkowi pomiarów można dokonywać w trudnych warunkach oświetlenia nawet gdy plamka lasera jest niewidoczna. Przynosi to nowe możliwości sposobu pomiarów zwłaszcza na zewnątrz obiektów.

Dane techniczne ...

3332,38 zł
3499,00 zł
DISTO™ plus

Producent: Leica
Opis:

Wersja specjalna znanego ze swojej precyzji dalmierza laserowego Disto classic5a. Przyrząd posiada wszystkie funkcje modelu standardowego, a ponadto potrafi komunikować się bezprzwodowo z komputerem przenośnym (PDA) dzięki technologii Bluetooth .

Po wycelowaniu i naciśnięciu jednego przycisku, Leica DISTO wykonuje pomiar o zasięgu do 200m i dokładności ± 1,5mm, bez różnicy, czy to wewnątrz budynku, czy też na zewnątrz. Wynik można odczytać na wyświetlaczu, lub przesłać bezpośrednio do komputera.

 

Cena dostępna telefonicznie
Cena dostępna
telefonicznie
Znalezionych pozycji: 7
Strona 1 z 1:     1 

P-MASZ Profesjonalne Elektronarzędzia
P-MASZ Profesjonalne Ogrody
 
P-MASZ © 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone | Nota prawna
Realizacja: kkf.pl