Twój koszykWyszukiwarkaKryteria

Wybierz producenta:maszyny budowlane  Nazwa Cena (netto)
Farba do markowania znaków

Producent: Geo-fennel
Opis:

Ekologiczne farby do markowania znaków. Mogą być stosowane między innymi do wykonywania oznaczeń szczegółów terenowych i konstrukcyjnych, w geodezji - do malowania i opisywania palików, punktów osnowy, w budownictwie do zaznaczania przebiegu i opisywania położenia w planie oraz przekroju osi, rzędnych i innych danych zawartych w projekcie. Farby znajdują swoje zastosowanie również do oznaczania drzew, krzewów oraz zasięgu różnych zjawisk.

Farby dostępne są w kolorach odblaskowych: ŻÓŁTYM, POMARAŃCZOWYM, CZERWONYM, R&Oacu...

20,00 zł
Węgielnica pryzmatyczna F8

Producent: Geo-fennel
Opis:

Geodezyjna węgielnica pryzmatyczna złożona z dwóch wysokiej klasy elementów optycznych zamkniętych w mocnej plastikowej obudowie dla ochrony przed uszkodzeniem.

Pozwala na szybkie wytyczenie kątów 90° oraz linii prostych ze środka. Dzięki wysokiej jakości szlifu szkła, dokładność wyznaczenia jest lepsza niż 1'.

Duże powierzchnie pryzmatów ułatwiają celowanie i sprawiają, że widziany obraz jest czysty i jasny.

 Dane techniczn...
279,00 zł
Krzywomierz elektroniczny SCALE MASTER II

Producent: CALCULATED INDUSTRIES
Opis:

Elektroniczny przyrząd do pomiaru odległości na planach i mapach w różnych skalach. Potrafi obliczać powierzchnię i kubaturę.

Jest niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy przejechać kółeczkiem po trasie na mapie i następnie odczytać wynik na ekranie urządzenia.

Posiada 91 wbudowanych skal, ale umożliwia również definiowanie skali przez użytkownika. Dzięki niewielkim rozmiarom jest przenośny, mieści się w kieszeni i zapewnia wygodną pracę.

    ...
769,00 zł
Znalezionych pozycji: 3
Strona 1 z 1:     1 

P-MASZ Profesjonalne Elektronarzędzia
P-MASZ Profesjonalne Ogrody
 
P-MASZ © 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone | Nota prawna
Realizacja: kkf.pl